Pyhtään Yritys ry
Kuntosali
Ryhmäliikuntatunnit
Kuntonyrkkeily
Salibandy
Yleisurheilukoulu
Lasten liikuntakerhot
Baletti
MiniTriathlon
Seuran vuokrattavat välineet
Toimintakäsikirja
SAUL SM maantiejuoksu 14.8.2021
Tuloksia
Arkisto
Yhteystiedot
11.8.2013 Mini Triathlon Huutjärvi
1.9.2012 Reiskan maraton, puolikas ja kymppi
12.8.2012 Mini Triathlon Huutjärvi
15.07.2008 Kesän 2008 liikuntaryhmien päätöskisojen tulokset
15.07.2008 Kesän 2008 liikuntaryhmien päätöskisojen tulokset

 

  Nimi  40m (s)  pallo (m)  pituus (m)  pujottelu (s)
           
T 4 Boerman Ea 19,4 3,51 0,48 2,10
  Malm Ava 13,7 3,35 1,12  
           
P 5 Kirjola Santeri 17,1 3,27 0,26  
  Pusila Samuli 12,0 8,45 1,59 1,09
  Schildt Rasmus 10,3 8,02 1,45 1,08
  Siipo Teemu 10,5 10,76 1,62 1,06
           
T 5 Hautamäki Miila 11,0 4,25 1,53 1,09
  Patrakka Maria 12,1 4,27 1,52  
           
P 6 Hono Anton 10,9 11,07 1,73 1,00
  Kantola Sulo 12,1 5,12 1,36 1,44
  Tammekas Matias 9,6 13,68 2,18 0,47
           
T 6 Lindström Ansa 10,6 6,21 1,83 1,13
  Mettinen Saimi 11,0 4,07 1,03 1,38
  Mettinen Annika 10,6 7,54 1,66 1,01
  Okkonen Sini 10,7 6,63 2,02 1,18
  Ryti Elisa 9,1 6,89 1,88 0,57
  Tervonen Kiia 10,3 5,46 1,36 1,44
           
P 7 Alanampa Väinö 9,3 10,35 2,25 1,04
  Ilmoniemi Daniel 8,9 11,97 1,82 1,21
  Kemppainen Jaakko 11,9   1,54 1,00
  Kurkela Otto 9,5 13,55 2,00 0,36
  Laukka Antti 9,5 8,69 1,96 0,51
  Leppänen Iiro 9,0 11,11 2,03 0,57
  Lönnström Nico 9,2 8,61 2,37 0,56
  Nousiainen Elmer 8,4 13,13 2,46 0,38
  Pellas Leevi 9,0 13,70 1,98 0,28
           
T 7 Kemppainen Venla 9,1 8,28 2,27 0,37
  Markus Lene 8,9 6,63 2,02 1,03
  Niemimaa Nea 8,1 11,13 2,66 1,00
  Savolainen Ronja 9,4 11,16 2,18 0,51
           
P 8 Ilmoniemi Mikael 9,5 16,40 2,04 0,43
  Kantola Okko 8,5 26,96 2,88 0,44
  Kurkela Jani 9,7 10,94 1,94 0,35
  Okkonen Roni 8,5 25,89 2,89 0,40
  Pasanen Arttu 8,3 13,19 2,62 0,23
  Virta Aleksi 9,4 5,49 1,86 1,08
           
  Nimi 40m (s) pallo (m) pituus (m) pujottelu (s)
           
T 8 Blomqvist Janette 7,9 8,22 2,78  
  Eerola Milla 9,7 17,79 2,12 1,06
  Hautamäki Noora 8,0 9,71 2,56 0,53
  Hytti Riina       1,53
  Ihalainen Laura 8,5 13,68 2,23 0,47
  Kaipiainen Tara 7,7 14,19 2,96 1,01
  Laakso Lotta 9,2 8,44 2,33 1,03
  Pusila Sanni 8,5 11,19 2,43 0,51
           
P 9 Huttunen Teo 9,0 10,76 1,90 0,44
  Lånsmans Ben 7,9 31,32 2,75 0,31
  Tervonen Santtu 8,0 13,57 3,10 0,38
  Virtanen Niklas 8,6 20,10 2,43 0,41
           
T 9 Kauranen Jasmin 8,6 7,59 2,16 0,48
  Niemelä Suvi 8,5 15,15 2,52 0,33
  Puhakka Jenna   17,02 3,11    
  Ryti Roosa 7,3 17,16 3,10 0,41
  Sopanen Hanna 7,9 14,62 2,79 0,53
  Virolainen Viivi 6,9 25,56 3,16 0,28
           
  Nimi 60m (s) pallo (m) pituus (m) pujottelu (s)
           
P 10 Labbas Henri 11,1 19,31 2,91 0,25
  Pellas Emil 12,0 20,75 2,67 0,25
           
T 10 Lahti Jenna 12,4 9,60 2,11 0,53
  Lindström Martta 11,6 12,12 2,63  
  Okkonen Essi 12,6 13,21 2,55 0,50
           
P 11 Kauranen Niclas 11,2 21,84 2,94 0,28
             
T 11 Mansikka Assi 10,1 18,95 3,78 0,32
  Siipo Julia 10,9 20,71 2,82 0,44
           
P12 Kautto Tapio 10,4 41,16 3,01 0,33
  Pirinen Matias 17,4 19,03 2,68 0,24
  Voutilainen Santtu 10,5 27,96 3,00 0,28
           
T 12 Arosuo Alisa 10,4 17,17 3,40 0,25
  Mansikka Elli 9,8 22,63 3,98 0,49
  Virtanen Sara 11,0 24,27 2,63
           
T 18  Koskinen Mira 10,0 32,10 2,97 0,22