Pyhtään Yritys ry
Kuntosali
Ryhmäliikuntatunnit
Kuntonyrkkeily
Salibandy
Yleisurheilukoulu
Lasten liikuntakerhot
Baletti
MiniTriathlon
Seuran vuokrattavat välineet
Toimintakäsikirja
SAUL SM maantiejuoksu 14.8.2021
Tuloksia
Arkisto
Yhteystiedot
11.8.2013 Mini Triathlon Huutjärvi
1.9.2012 Reiskan maraton, puolikas ja kymppi
12.8.2012 Mini Triathlon Huutjärvi
24.2.2010 pm hallikisat T&P 11/13/15
24.2.2010 pm hallikisat T&P 11/13/15

Pm hallit 2010
Kuusankosken Kalliosuoja
24.2.2010

TULOKSET

P11 60 m               
  1. Veikko Pakkala                        KorPo                 8,9
  2. Marko Varvikko                       ValkK                  9,2
  3. Jaakko Salopelto                    KarhKa               9,3
  4. Aatu Airos                              KuusKi                9,9
  5. Miika Järvenkylä                     KuusKi              10,1

P11 60 m aj                        
  1. Jaakko Salopelto                    KarhKa              11,5
  2. Aatu Airos                              KuusKi               11,8
  3. Miika Järvenkylä                     KuusKi               15,2

P11 Kolmiloikka
  1. Jaakko Salopelto                    KarhKa               897               
  2. Miika Järvenkylä                     KuusKi                666               
  3. Aatu Airos                              KuusKi                 611               

P13 60 m  
alkuerät                 
Erä 1               
  1. Viktor Kantele                         RPK                    8,5
  2. Olavi Orimus                           KarhU                 8,6
  3. Elias Huomo                            KyKp                   9,2
  4. Jalli Jalo                                  HaPo                   9,3

Erä 2               
  1. Eemil Koso                            KyKp                  8,5
  2. Pasi Liikka                             KuusKi                8,6
  3. Antti Kolsi                             HaPo                  9,6

loppukilpailu      
  1. Viktor Kantel                        RPK                   8,6
  2. Olavi Orimus                        KarhU                8,6
  3. Pasi Liikka                            KuusKi                8,7
  4. Eemil Koso                           KyKp                  8,8

P13 60 m aj                        
  1. Viktor Kantele                       RPK                    10,0
  2. Pasi Liikka                             KuusKi                10,1
  3. Eemil Koso                            KyKp                  10,3
  4. Olavi Orimus                         KarhU                10,5
  5. Jalli Jalo                                HaPo                  13,7

P13 Kolmiloikka
  1. Viktor Kantele                       RPK                    958               
  2. Pasi Liikka                             KuusKi                911          
      
  3. Antti Kolsi                             HaPo                  766               

P15 60 m                           
  1. Esa Pylkkänen                           KarhKa              8,0
  2. Janne Hanski                            KarhU                 8,2

P15 60 m aj
  1. Esa Pylkkänen                           KarhKa               13,2

P15 Kolmiloikka
  1. Esa Pylkkänen                           KarhKa              10,06               

T11 60 m                          
alkuerät
Erä 1               
  1. Gia Reinholm                            KarhKa               9,2
  2. Pauliina Honkanen                   KorPo                  9,6
  3. Inka Pasi                                  ValkK                 10,0
  4. Amanda Koskinen                    KuusKi               10,1

Erä 2               
  1. Viivi Virolainen                        PyhtY                 8,9
  2. Janna Koskela                        KarhKa               9,6
  3. Janette Hanski                       KarhU                 9,9
  4. Riina Hytti                              PyhtY                10,8

Erä 3               
  1. Aino Ikävalko                           EV                   10,0
  1. Elsa Marjamäki                         VeVe               10,0
  3. Heidi Liikka                               KuusKi             10,2
  3. Matilda Hiltunen                       KuusKi             10,2

Erä 4               
  1. Tara Kaipiainen                        PyhtY               9,6
  2. Noora Hautamäki                     PyhY               10,2
  3. Pinja Lukkari                            AnjL                 10,7
  4. Eleonoora Olkkonen                AnjL                 11,3

loppukilpailu
  1. Gia Reinholm                             KarhKa               9,0
  2. Viivi Virolainen                           PyhtY                 9,1
  3. Taru Kaipiainen                         PyhtY                 9,6
  4. Pauliina Honkanen                    KorPo                 9,6
  5. Janna Koskela                           KarhKa              9,9

T11 60 m aj
  1. Ida Saalasti                             PyhtY                11,5
  2. Gia Reinholm                           KarhKa               11,7
  2. Viivi Virolainen                         PyhtY                 11,7
  4. Janette Hanski                        KarhU                11,8
  5. Tara Kaipiainen                       PyhtY                 12,5
  6. Heidi Liikka                              KuusKi                 12,7
  7. Pauliina Honkanen                  KorPo                  13,4
  8. Elsa Marjamäki                        VeVe                   13,7
  9. Aino Ikävalko                          EV                       14,2
 10. Riina Hytti                              PyhtY                  14,3

T11 Kolmiloikka
  1. Gia Reinholm                          KarhKa               870               
  2. Viivi Virolainen                        PyhtY                 812               
  3. Tara Kaipiainen                      PyhtY                 796               
  4. Ida Saalasti                            PyhtY                785               
  5. Noora Hautamäki                   PyhY                  751               
  6. Heidi Liikka                             KuusKi                734               
  7. Matilda Hiltunen                     KuusKi                725               
  8. Eleonoora Olkkonen               AnjL                   692               
  9. Pinja Lukkari                           AnjL                   674               
 10. Aino Ikävalko                        EV                      669               
 11. Riina Hytti                             PyhtY                 655               

T13 60 m
alkuerät
Erä 1                
  1. Iina Lehtimäki                          KuusKi              8,6
  2. Anni Ikävalko                           EV                    9,0
  3. Iina Lukkari                             AnjL                  9,5

Erä 2               
  1. Salla Kuva                              KorPo               8,7
  2. Piia Jussila                             ValkK                 9,0
  3. Julia Priha                              KorPo                9,1
  4. Inka Nieminen                       KuusKi                9,4

Erä 3               
  1. Tuulo-Maaria Rönkä              KuusKi                8,5
  2. Janette Niemi                        HaPo                  9,0
  3. Aliisa Kunttu                           KuusKi                9,9
  4. Anne-Mari Vakkari                  AnjL                 10,3

loppukilpailu
  1. Iina Lehtimäki                          KuusKi                8,4
  2. Tuuli-Maaria Rönkä                 KuusKi                8,6
  3. Salla Kuva                               KorPo                 8,7
  4. Piia Jussila                               ValkK                 9,2

T13 60 m aj
  1. Iina Lehtimäki                         KuusKi               10,1
  2. Salla Kuva                              KorPo                11,2

T13 Kolmiloikka
  1. Tuulo-Maaria Rönkä               KuusKi                874               
  2. Pinja Raskinen                       AnjL                    836               
  3. Iina Lukkari                            AnjL                    823               
  4. Anni Ikävalko                         EV                       819               
  5. Janette Niemi                        HaPo                    796               
  6. Julia Priha                              KorPo                   794               
  7. Anne-Mari Vakkari                  AnjL                    737               
  8. Viola Tuunanen                      AnjL                    632               

T15 60 m
  1. Laura Vuorinen                       KarhU                 8,1
  2. Oona Sivonen                         KorPo                 8,7
  3. Vilma Pesu                              KuusKi                 8,8
  4. Janna Talastie                          KorPo                9,0

T15 Kolmiloikka
  1. Oona Sivonen                          KorPo                 904               
  2. Janna Talastie                          KorPo                 886