Pyhtään Yritys ry
Kuntosali
Ryhmäliikuntatunnit
Kuntonyrkkeily
Salibandy
Yleisurheilukoulu
Lasten liikuntakerhot
Baletti
MiniTriathlon
Seuran vuokrattavat välineet
Toimintakäsikirja
SAUL SM maantiejuoksu 14.8.2021
Tuloksia
Arkisto
Yhteystiedot
11.8.2013 Mini Triathlon Huutjärvi
1.9.2012 Reiskan maraton, puolikas ja kymppi
12.8.2012 Mini Triathlon Huutjärvi
5.3.2011 avoimet pm juniorihallikisat Kotka
5.3.2011 avoimet pm juniorihallikisat Kotka
Kymenlaakson avoimet pm-juniorihallikilpailut
Kotkan urheiluhalli
5.3.2011
 P11 1000 m
 1. Niklas Heikkilä                         2000 KuusUS            4.01,66
 2. Jere Ahola                    2000 PyhtYr        4.31,78
P11 Korkeus
 1. Lauri Kiuru                              2000 PyhtKi               109
 2. Jere Ahola                   2000 PyhtYr         090
 3.Jonathan Björksten                  2000 BorgåAk           DNS
 P11 Pituus
 1. Jonathan Björksten                   2000 BorgåAk            3,79
 2. Jens Björksten                          2001 BorgåAk            3,43
 3. Jere Ahola                    2000 PyhtYr         3,15
 4. Jasper Pilhjerta                       2000 KarhU                2,51
 P11 Kuula
  1. Jonathan Björksten                  2000 BorgåAk            9,12
 2. Jens Björksten                          2001 BorgåAk            7,51
 3. Lauri Kiuru                                2000 PyhtKi               7,19
 4. Jere Ahola                     2000 PyhtYr        5,66
 5. Jasper Pilhjerta                        2000 KarhU               5,28
T11 Korkeus
 1. Anne Penttilä                             2000 VehkVei               119
 2. Janna Koskela                           2000 KarhKa                117
 3. Matilda Hiltunen                        2000 KuusKi                115
 4. Tara Kaipiainen                 2000 PyhtYr          110
 5. Venla Peltola                               2001 LappUM             100
T11 Pituus
 1. Tara Kaipiainen                 2000 PyhtYr         4,27
 2. Janette Hanski                          2000 KarhU               4,01
 3. Anne Penttilä                             2000 VehkVei             4,00
 4. Matilda Hiltunen                        2000 KuusKi               3,93
 5. Noora Hautamäki               2000 PyhtYr         3,88
 6. Janna Koskela                           2000 KarhKa               3,73
 7. Venla Peltola                              2001 LappUM             3,48
 8. Petra Mannonen                          2000 KarhU               3,45
 9. Riina Hytti                      2000 PyhtYr         3,29
10. Annina Mulari                             2001 KarhKa              3,05
11. Iida Turpeinen                                     PyhtKi              2,80
12. Anna Itkonen                              2001 KarhU               2,60
 T11 Kuula 
 1. Janette Hanski                           2000 KarhU                7,53
 2. Petra Mannonen                          2000 KarhU                7,03
 3. Noora Hautamäki               2000 PyhtYr         6,99
 4. Anne Penttilä                              2000 VehkVei             6,94
 5. Venla Peltola                               2001 LappUM             6,37
 6. Henni Eskelinen                          2000 LahdA                5,90
 7. Tara Kaipiainen                 2000 PyhtYr          5,82
 8. Riina Hytti                     2000 PyhtYr           5,48
 9. Annina Mulari                              2001 KarhKa              3,68
 T13 Pituus
 1. Sanni Salmio                            1998 KuusKi               4,59
 2. Anni Jäntti                              1998 EspTa                4,38
 3. Gia Reinholm                            1999 KarhKa              4,12
 4. Anni Eskelinen                         1999 LahdA                4,00
 5. Viivi Virolainen               1999 PyhtYr          3,90
 6. Iina Lukkari                            1998 AnjLi                  3,86
 7. Juulia Simola                           1999 KarhU                3,71
 8. Essi Björninen                                  KarhU                3,67
 9. Riina Kotiranta                         1999 KarhU                3,61
10. Viola Friman                                     KarhU                3,58
11. Elina Peltola                             1999 LappUM             3,42
12. Melissa Sutela                          1998 KarhU               3,25
13. Venla Kaarlela                          1999 KarhU               3,22
T13 Kuula
  1. Kiia Hostikka                           1998 MiehVi              11,44
 2. Sanni Salmio                            1998 KuusKi              10,46
 3. Viivi Virolainen                1999 PyhtYr         9,79
 4. Nelli Koivu                               1998 KarhKa               8,86
 5. Anni Vihtonen                           1998 KarhU                8,81
 6. Anni Jäntti                               1998 EspTa                8,31
 7. Ella Kupiainen                           1999 KarhU                8,30
 8. Martta Lindström              1998 PyhtYr         8,14
 9. Anne- Vakkari                           1998 AnjLi                  7,68
10. Anni Eskelinen                          1999 LahdA                7,29
11. Suvi Aulavuo                             1999 HämeenlTa         7,28
12. Sanna Heinonen                       1999 HKV                    6,88
13. Aino Hakkila                            1999 EspTa                 6,30
14. Viola Friman                                     KarhU                 6,19
15. Satu Blomqvist                         1998 KarhKa                6,00
16. Ida Saalasti                  1999 PyhtYr          5,93 
T15 Kuula
 1. Ida Virolainen                 1996 PyhtYr        10,28
 2. Julia Priha                               1997 KorPo                 9,54
 3. Roosa Tarvainen                               KarhU                 7,51