Pyhtään Yritys ry
Kuntosali
Ryhmäliikuntatunnit
Kuntonyrkkeily
Salibandy
Yleisurheilukoulu
Lasten liikuntakerhot
Baletti
MiniTriathlon
Seuran vuokrattavat välineet
Toimintakäsikirja
SAUL SM maantiejuoksu 14.8.2021
Tuloksia
Arkisto
Yhteystiedot
11.8.2013 Mini Triathlon Huutjärvi
1.9.2012 Reiskan maraton, puolikas ja kymppi
12.8.2012 Mini Triathlon Huutjärvi
31.01.2007 Avoimet hallikilpailut, Kotkan urheiluhalli
31.01.2007 Avoimet hallikilpailut, Kotkan urheiluhalli
M 60 m                              Loppukilpailu

1. Jari Suikka LappUM 7,09
2. Jarkko Mäkinen KouvU 7,35
Teemu Pohjalainen KarhU DNS

M 60 m Alkuerät

1. Jari Suikka LappUM 7,09Q
2. Teemu Pohjalainen KarhU 7,37q
3. Jarkko Mäkinen KouvU 18,00q
- Mikko Korhonen LappUM DNS

M 800 m

1. Tero Junkkari AnjLi 2.06,07
2. Tuomo Junkkari AnjLi 2.13,00

M Kuula

1. Niko Hauhia KarhU 16,75
- 16,15 16,58 16,75 16,39 15,87
2. Kimmo Lahti MiehVi 16,13
15,77 15,70 - 15,84 16,13 -

M17 60 m

1. Joonas Koskela KarhKa 7,60
2. Antti Raskinen AnjLi 7,75
3. Mikko Karppanen KarhU 8,61

M17 60 m aj

1. Antti Ruonala KarhKa 8,61

M17 Pituus

1. Joonas Koskela KarhKa 6,04

2. Antti Raskinen AnjLi 5,34

M17 Kuula

1. Mikko Karppanen KarhU 12,66
11,04 11,54 12,66 - - -
2. Jere Luhio AnjLi 11,12
11,06 11,12 11,07 - 11,06 -
3. Jukka-Pekka Jokiranta AnjLi 10,23
10,11 - - - 10,23 -

M19 60 m

1. Joona-Ville Heinä AnjLi 7,24

M19 800 m

1. Jere Jyränki KarhU 2.19,59

M19 60 m aj

1. Anssi Saarela KarhKa 8,54

M19 Pituus

1. Joonas Makkonen LahdAh 7,17
2. Jesse Jokinen SysmSi 6,50
3. Toni Pohjatalo PyhtKi 5,79
- Joona-Ville Heinä AnjLi DNS

N Kolmiloikka

1. Elina Sorsa LappUM 12,55

N17 60 m Loppukilpailu

1. Oona Björklund RuotKi 8,38
2. Annina Julin KarhU 8,45
3. Jatta-Juulia Hanski KarhU 8,62
4. Eini Koskinen RuotKi 8,64

N17 60 m Alkuerät

1. Annina Julin KarhU 8,27Q
2. Oona Björklund RuotKi 8,40q
3. Jatta-Juulia Hanski KarhU 8,52Q
4. Eini Koskinen RuotKi 8,59q
5. Kaisa Myllylä KarhU 8,82
6. Eveliina Julin KarhU 9,09
7. Roosa Mäkelä KarhU 9,16
8. Roosa Kristeri KarhKa 9,26

Erä 1

1. Jatta-Juulia Hanski KarhU 8,52Q
2. Eini Koskinen RuotKi 8,59q
3. Kaisa Myllylä KarhU 8,82
4. Roosa Kristeri KarhKa 9,26

Erä 2

1. Annina Julin KarhU 8,27Q
2. Oona Björklund RuotKi 8,40q
3. Eveliina Julin KarhU 9,09
4. Roosa Mäkelä KarhU 9,16

N17 800 m

1. Jatta-Juulia Hanski KarhU 2.35,94
2. Oona Kettunen KarhKa 2.39,73

N17 Korkeus

1. Marika Eerola KarhU 148

N17 Pituus

1. Senni Ronkainen KarhU 5,20
2. Marika Eerola KarhU 4,40
3. Roosa Mäkelä KarhU 4,30
4. Kaisa Myllylä KarhU 4,25
5. Mari Söderman KarhU 3,81

N17 Kuula

1. Anna Karppanen KarhU 10,86
2. Krista Yrjölä KarhU 9,86

N19 60 m

1. Päivi Asikainen KuusKi 8,41
2. Satu Asikainen KuusKi 8,48
3. Nora Auervuolle KarhU 8,67

N19 60 m aj

1. Päivi Asikainen KuusKi 9,91
2. Satu Asikainen KuusKi 10,00

N19 Pituus

1. Satu Asikainen KuusKi 5,00
2. Päivi Asikainen KuusKi 4,99

N19 Kolmiloikka

1. Satu Asikainen KuusKi 11,05
2. Päivi Asikainen KuusKi 10,16

N19 Kuula

1. Nora Auervuolle KarhU 10,02